Problémy s duchmi

Moderátor: Bussulli

Problémy s duchmi

Poslaťod Bussulli v Sobota 15 Apr 2006, 12:06

Konrad píše:Vidim duchov.Rozpravam sa snimi a v skole je to najlepsie.Vzdy ked mam problemy z nicoho nic sa objavy a pomoze mi.Nazaciatku mi nikdo nechcel verit ale teraz par ludi veri.Je to ciena alebo biela magia?A v poslednom case sa mi stava ze bojujem sam zo sebou,ale akoby vo svojom vnutri.Ake je nato vysvetlenie?

Takže toto je Konradov problém, ktorý som presunul z témy, ktorú založi v tejto sekcii aj s hlasovaním. Hlasovanie sem nepatrí, takže som ho zrušil. V poradenstve sa môže pokračovať samozrejme ďalej :lol:

Konrad, ak chceš rozoberať tému či je možné vidieť duchov, potom hoď túto vec do časti Bytosti k duchom a môže sa pokračovať tam. A ak chceš pomoc, tak napíš presne že v čom. Ale pomoc nie je diskusia o tom či je to čierna alebo biela mágia, pomoc je, keď máš praktický, nie akademický problém :???:
Naposledy upravil Bussulli dňa Utorok 18 Apr 2006, 12:52, celkovo upravené 1
Logos
Obrázok užívateľa
Bussulli
A.A.
A.A.

Poslaťod caspool v Sobota 15 Apr 2006, 17:28

ja by som celkom bral temu ale taka uz je ale ak ju nexate tak ok ale ako vidis ducha ako vyzra ak hovori ze ho vidis alebo ho pocujes pretoze ja tiez niekedy bojujem so sebou ale to nieje duch ale svedomie a moja vola ok? tak si nenamyslaj ze "vidis" :lol:
Nech sa vsetko zlo vo mne vzburi a nech spadnu vsetky mury, Privolat chcem hromy tresky nech strielaju velke blesky. pouzivat na privolanie burky
Obrázok užívateľa
caspool
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Lili v Sobota 15 Apr 2006, 18:06

caspool píše:ja by som celkom bral temu ale taka uz je ale ak ju nexate tak ok ale ako vidis ducha ako vyzra ak hovori ze ho vidis alebo ho pocujes pretoze ja tiez niekedy bojujem so sebou ale to nieje duch ale svedomie a moja vola ok? tak si nenamyslaj ze "vidis" :lol:

Aj duchovia maju auru,takže ich môže vidieť,ked vidí auru.
Obrázok užívateľa
Lili
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Baron v Pondelok 17 Júl 2006, 21:12

takze duchovia maju auru? lebo akurat inde a to rozobera a tu som to nahodou otvoril :lol:
Baron
Non nobis solum nati sumus

Poslaťod kika v Nedeľa 01 Okt 2006, 17:42

aj ja by som mala taku jednu otazocku... viem ze duchovia chodia za nami casto s ich problemami alebo upozornit nas na nieco alebo...
ale mozu nas dojst aj len tak pozrdavit? (na zaklade vlastnej skusenosti)
kika
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Príroda v Nedeľa 01 Okt 2006, 19:08

môžu, napríklad chcú len na seba upozorniť a pripomenúť, že niesme sami.
Obrázok užívateľa
Príroda
Pomocník
Pomocník

Poslaťod ArchEron v Pondelok 02 Okt 2006, 22:06

Ale je viacero duchov su dobry ale aj zly.Vivolavat duchov vie asi kazdy ale je to aj nebespecne ak vivolavate neakeho ducha co nepoznate alebo nahodne meno moze vam narobit riadnu neplechu a potom je to taske sa ho zbavit .Podla mna duchov netreba vivolavat,ich to ako keby virusuje,mrtvych nechajme mrtvimy.
Netreba sa bat nevedomosty ale falošnej pravdy.Radsej nevediet nic ako povazovat za pravdu to co pravdov nieje.
Obrázok užívateľa
ArchEron
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Príroda v Utorok 03 Okt 2006, 19:30

No najhoršie je keď vyvolávate konkrétneho ducha, ale on nepríde a za neho príde nejaký iný duch a robí sa že je on, potom si vymýšľať môže hocičo a dokonca naviesť vás nenapadne na to čo on chce v hmotnom svete dokázať.
Obrázok užívateľa
Príroda
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Kosatena v Štvrtok 05 Okt 2006, 17:28

A ako sa dá tomu zabrániť aby sa to nestalo?
Prorok je ten, kto vidí ďaleko dopredu, ale zároveň aj súčasnosť, pretože budúcnosť začína DNES.
Obrázok užívateľa
Kosatena
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Requin v Štvrtok 05 Okt 2006, 18:21

TAk v prvom rade by si nemala vyvolavat ked nemas dost vedomosti a mala by si poznat ducha ktoreho chces vyvolat...
Obrázok užívateľa
Requin
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Arwen-Tlamička v Piatok 06 Okt 2006, 7:19

Jojo, kdesi jsem slyšela, že po neodborném vyvolávání duchů (tj. ze srandy, pro zábavu) se v domě objevil poltegreist, tzv. hlomozící duch.
Cogito, ergo sum

(Myslím, tedy jsem)
Obrázok užívateľa
Arwen-Tlamička
Učeň
Učeň

Poslaťod Baron v Piatok 06 Okt 2006, 14:37

poltergeist sa da aj vylozit nejako tak, ako nezvladnutie podvedomia co ma za nasledok unik psychokinetickych sil, ked sa clovek trebars snazi nieco potlacit

ale nech si kazdy mysli co chce, nebudem sa tu bit :wink:
Obrázok
Baron

Poslaťod Vielfrass v Sobota 07 Okt 2006, 23:35

tak ja s duchmi nemam moc skusenosti ale po smrti deda, ked som par krat spal u babky aby nebola sama, tak niekedy sa mi snivalo ze chodi po dome a rozprava sa so mnou.. a rano som si bol isty ze tam naozaj bol.. ked si na to spominam spatne, myslim ze sa usmieval vzdy
Obrázok užívateľa
Vielfrass
Mág
Mág

Poslaťod Andr3w v Pondelok 13 Nov 2006, 16:18

Ja zase mam taky zazitok ktory sa mi stal doma asi pred pol rokom ale doteraz neviem ci to bol duch alebo to bol moj otec :D vysvetlim:
Pametam si ze bolo tak okolo 6-7hodin vecer bol som vo svojej izbe a isiel som si spravit jest,vlastne ani nie ze spravit ale skor zohriat jedlo v mikrovlnke..mikrovlnka je umiestnena tak ze ked pred nou stojite tak hned po lavej ruke je chodba..no tak som si dal hriat jedlo, vtom mi prisla sms sprava na mobil od mojej kamaratky ze jej zomrel otec pretoze predtym som jej pisal ze co snou je preco sa neozyva a tak..dost ma to zarazilo aj ked viem ze jej otec bol chory..tak som sa dost zaskoceny vratil k mikrovlnke no a potom neviem fakt preco som sa naklonil do chodby, tam som uvidel ani nie ze postavu ale skor iba cast z nej,respektive nohu ako zachadza za roh chodby...myslim ze som videl aj postavu ale to bol len fakt moment ale tu nohu viem ze som videl na isto...ako som vyssie pisal ze ci to bol duch alebo moj otec som myslel tak pretoze ta chodba je hned prepojena zo spalnou skade mohol kludne vyjst otec cize to mohol byt kludne aj on...len zaujimave je to ze som fakt nemal odvahu tam hned ist ale asi som mal...o takych 5minut som isiel za nasimi do spalne a mama este pozerala telku ale otec ten spal ako zabity:)) ale ked som to videl tak som mal naozaj taky zvlastny pocit..proste ako ked vidite nieco nezvycajne,neviem to velmi opisat...
Obrázok užívateľa
Andr3w
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Chorne v Pondelok 13 Nov 2006, 19:46

no, tak ten pocit poznam velmi dobre :) asi pred rokom som raz v noci nevedel zaspat, pricom v dome uz kazdy spal... a vtedy som prvyraz pocul kroky na chodbe... vtedy som mal ten pocit + mal som velmi velky strach, asi najvacsi v zivote... :) odvtedy sa to opakuje prakticky kazdu noc, ale jednak som si uz tak trochu zvykol a jednak zvyknem zaspavat s discmanom na usiach :D
btw, v spomenutom pribehu to nemohla byt mama??
"Sky fire above, ice below the hearth"

The Misshapen
Obrázok užívateľa
Chorne
The Sane One
The Sane One

Poslaťod Andr3w v Pondelok 13 Nov 2006, 23:03

nie ona urcite nie, ta postava aj ked som ju nevidel sice celu bola velka a moja mama je malicka :D hm tak som si spomenul teraz este akurat ze asi pred mesiacom ked som prisiel raz do izby mi zase pukla ziarovka v izbe, take male tie halogenove len zaujimave na tom bolo to ze svetlo bolo vypnute..asi skrat :)
Obrázok užívateľa
Andr3w
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Vielfrass v Utorok 14 Nov 2006, 0:20

ja tiez raz uprostred noci som pocul pomale, tahave kroky na chodbe. vsade bola tma (preco by niekto z nasich chodil v uplnej tme a nezazal si aspon male svetlo? a preco by ku mne isiel uprostred noci, okolo tretej?), vobec nic som nevidel, ale ked to nieco preslo celu dlhu chodbu (blizilo sa to ku mne), pocul som, ze to ostalo stat na prahu mojich dveri. vtedy som sa bal jak snad nikdy v zivote, chcelo to vsetku moju odvahu a aj nieco navyse aby som sa natiahol k lampe a stlacil vypinac na lampe. a strach, co uvidim stat vo dverach bol este vacsi.

bola to moja babka :D
Obrázok užívateľa
Vielfrass
Mág
Mág

Poslaťod Arwen-Tlamička v Utorok 14 Nov 2006, 8:24

Moje maminka šílí a chce vyvolávat duchy. Prý je to bezpečné. Ale poznala jsem, že si ani tak moc nevěří a podle mě je to v tomhle případě celkem nebezpečné. Nemám z toho moc dobrý pocit. Jak jí striktně říct, ať to raději nedělá?
Cogito, ergo sum

(Myslím, tedy jsem)
Obrázok užívateľa
Arwen-Tlamička
Učeň
Učeň

Poslaťod Aldarion v Utorok 14 Nov 2006, 12:07

jednoducho...staci jej farbisto opisat co vsetko ine moze vyliezt z astralu okrem duchov...(nemam na mysli anjelov, aby bolo jasno :lol: )
Was nützen Leuchter, Facklen und Brillen dem,
der die Augen schliesst, um nichts zu sehen?
Obrázok
Obrázok užívateľa
Aldarion
Mág
Mág

Poslaťod Santiago v Utorok 14 Nov 2006, 13:11

Nebo zkus zahrát, že jsi duch a vyděs ji k smrti. :shock:
While on the hills
The fires burned at midnight,
Superstition plagued the air,
Sparks fly as the fires burn at midnight,
Stars are out and magic is here,
the stars are out and magic is here...
Obrázok užívateľa
Santiago
Pomocník
Pomocník

Ďalší

Späť na Problémy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť