Čítanie z ruky

Či už lístky čaju alebo zrnká kávy, môžu prezradiť všeličo...
A koľko toho prezrádza ruka, oči, zuby,...

Moderátor: Daria

Poslaťod Anya v Utorok 19 Júl 2005, 10:02

nie som si ista, myslim ze to je ciara zivota :D
Najhoršie, čo môžete človeku urobiť je ignorovať ho...

ObrázokMake love, not war!
Obrázok
Obrázok užívateľa
Anya
Učeň
Učeň

Poslaťod salome v Utorok 19 Júl 2005, 21:07

trocha vysie????no na ruke mame tri hlavne ciary...ciaru zivota,alebo vitality,,ktora je //ono je to tazko takto////..no je tato taky obluk ktora obkolesuje venusin pahorok,,blizko palca...
...druha je nad nou...vychadza medzi palcom a ukazovakom a je to ciara nasej profesie,prace..okrem ineho
a tretia je ciara srdca,alebo vztahou/tiez okrem ineho/ a lezi najvyssie tesne pod vsetkymi 4mi prstamy a zacina pod malickom........
tieto tri ciary su najvyraznejsie na ruke..........
a co sa tyka prepletenia....to by som musela vidiet.........a tiez je dolezite na akej ruke to je......lebo ak je to cele prstencova/ciara srdca znaci prelietaveho cloveka,,,ale ak su to ine prepletenia,moze ist o rozne vztahy...no to sa takto neda//..........
.............zvlastne je ze som posledne dni rozmyslala,,preco som si sem nevzala aj knihu o vesteni z ruky...lebo ruky a taroty mi su mi otvorene...casto vidim osudy ludi dost brutalne.....teda za hranice ciar alebo kariet ...ak rozumiete........
Obrázok užívateľa
salome
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Pheebs v Pondelok 24 Okt 2005, 17:57

ne,ze bych to cetla,ale citim,ze to prerusovani budou nejspis nejake vyznamne udalsti,dosavadni milniky tveho zivota...
Rada je nebezpečný dar i od moudrého moudrému...
Obrázok užívateľa
Pheebs
Učeň
Učeň

Poslaťod salome v Utorok 25 Okt 2005, 10:35

čiary sa na ruke menia,,pravá odzrkadluje tvoje vedomie a tvorbu tvojej buducnosti,,,lavá ruka je skor osudovo ponatá,čo ti je dané.......ale osud je z časti menlivý podla toho ako sa človek do istej etapy vývoja rozhoduje čo a ako so sebou a taktiež pochopením a nápravou chýb sa osud mení,,karma očistuje.........
......čo sa týka tvojich čiar Tinnia....čiara osudu je kolmo na čiary života,srdca a hlavnej čiary...postupuje v smere od zapastia k prstom//ako smer,nie dlžka/.....na ruke su 3 hlavne čiary,,už som to tu niekedy písala,,,tak si zisti o aku čiaru presne ide,,,,,vela ludí má čiaru osusu popresekávanu,,ale myslim si že skor máš na mysli hlavní čiaru.....čo je iné...ak si budeš istá napíšem ti viac.......
Obrázok užívateľa
salome
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Tinnia v Streda 30 Nov 2005, 22:43

salome píše:čiary sa na ruke menia,,pravá odzrkadluje tvoje vedomie a tvorbu tvojej buducnosti,,,lavá ruka je skor osudovo ponatá,čo ti je dané.......ale osud je z časti menlivý podla toho ako sa človek do istej etapy vývoja rozhoduje čo a ako so sebou a taktiež pochopením a nápravou chýb sa osud mení,,karma očistuje.........
......čo sa týka tvojich čiar Tinnia....čiara osudu je kolmo na čiary života,srdca a hlavnej čiary...postupuje v smere od zapastia k prstom//ako smer,nie dlžka/.....na ruke su 3 hlavne čiary,,už som to tu niekedy písala,,,tak si zisti o aku čiaru presne ide,,,,,vela ludí má čiaru osusu popresekávanu,,ale myslim si že skor máš na mysli hlavní čiaru.....čo je iné...ak si budeš istá napíšem ti viac.......

No - je to ciara osudu, som zistila. Precitala som si o nich viac. Hhh, asi 98 percent sedelo :D
A ze co si pisala, ze mnoho ludi ma ciaru osudu popresekavanu - to moje sa na ciaru pomaly ani nepodoba :P

a neviete niekto nahodou, co to znamena, ze mam (okrem ciary srdca) rozdvojene (-trojene) secky ciary (prava i lava ruka) ?.... nieco mi sice napada, ale nie som si ista... :)
Obrázok užívateľa
Tinnia
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Anya v Pondelok 05 Dec 2005, 21:12

nevim ci to tu uz bolo spomenute.... dnes ssom sa dozvedela ze citanie z ruky sa nazyva CHIROMANTIA :D
Najhoršie, čo môžete človeku urobiť je ignorovať ho...

ObrázokMake love, not war!
Obrázok
Obrázok užívateľa
Anya
Učeň
Učeň

Poslaťod Maximo v Nedeľa 05 Mar 2006, 12:35

Dnes som zistil, že nemám čiaru osudu :lol:
Obrázok užívateľa
Maximo
Admin
Admin

Re: re

Poslaťod Wiccan v Pondelok 17 Apr 2006, 20:25

Whiteshadow píše:ciaru osudu vela ludi nema

Ja mám, ale len polovičnú xi :lol:
Mágia je všetko vôkol nás, stačí sa iba pozrieť.
Obrázok užívateľa
Wiccan
Pomocník
Pomocník

Re: re

Poslaťod Lcy v Štvrtok 22 Jún 2006, 21:27

Whiteshadow píše:ja si ani nie som isty ktora ciara je ktroa strasne daco aky vestec co cita z ruk to musi mat tazke heh
Je fakt, že je to ťažké pre to kvantum kombinácií. Pri čítaní z ruky si treba urobiť z toho chaosu systém. Najprv treba pochopiť základné významy všetkých pahorkov, čiar a ostatných znamení. Všetko ostatné sú kombinácie. A dalšie kombinácie kombinácií. Ťažké je všetko v čom nie je prehľad. V tomto obore všetko súvisí so všetkým. Forma čiary ukazuje spôsob a intenzitu, ako prúdi jej charakteritická energia. Miesto, odkiaľ táto čiara vychádza ukazuje potenciál a zvláštnosti tejto energie. Smer(y), do akej oblasti putuje ukazujú prínos tejro energie do charakt. oblasti a tým takéto následné využite. Rôzne znamenia na čiarách a pahorkoch sú záchytné body pre časový kľúč v období života . Zmena čiar a znamení je odzrkadlením výraznej psychickej zmeny ( vrátane jaziev, kt. vonkoncov nevznikajú len tak náhodou, hocijako a hocikde. ) Ked sa niekde zaseknete, výkladu pomôže systematické domyslenie kombinovanés dávkou intuície. Také malé zovšeobecnenie. :wink:
Obrázok užívateľa
Lcy
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Santiago v Pondelok 09 Okt 2006, 7:09

Msslíte, že je možné změnit to, co je předepsáno v dlaních ? Když je na mé dlani předurčená budoucnost, že to můžu změnit ? Doufám, že ano...
While on the hills
The fires burned at midnight,
Superstition plagued the air,
Sparks fly as the fires burn at midnight,
Stars are out and magic is here,
the stars are out and magic is here...
Obrázok užívateľa
Santiago
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Baron v Pondelok 09 Okt 2006, 13:41

budúcnosť na dlani nieje, len prípadné atribúty osobnosti a je to spôsobené sťahmi svalov, ked sa zmenis dost razne tak sa ti pozmeni aj dlan (nehovorim ze vsetko a vsade...)
Obrázok
Baron
Non nobis solum nati sumus
Non nobis solum nati sumus

Poslaťod Lcy v Streda 11 Okt 2006, 20:08

Napr. mne sa nedávno na pravej ruke pozmenila čiara osudu, samozrejme k lepšiemu. Hlboko som nad niečím v myšlienkach uvažovala, a na to som si niečo uvedomila.
Hned na to sa mi na koncoch prerušenia tejto čiary vytvorili dva červené body. ked zmizli, na čiare vytvorili trojuholník, kt. ju spaja aj s čiarou hlavy.
Obrázok užívateľa
Lcy
Pomocník
Pomocník

Poslaťod FantasY v Nedeľa 31 Dec 2006, 13:23

no ako vestice su zaujimave..:)...moj oco bol u jednej a vedela toho dost o nom a aj o nas....vedela ze ma dve deti...povedala priblizne vek a vekovy rozdiel...a pvoedala z ejeden sa ubera sportovim smerom to je brat..a jeden umenim..:)...pak vedela ze mu umrie fakt niekto blizky .....a o tri emsiace mu zomrel otec..:(...cize ja verim ...ale iba v niektore..urcite nie v tie v reklamach :D
Obrázok užívateľa
FantasY
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Príroda v Pondelok 01 Jan 2007, 21:10

to je zaujímavé nie? Ja som v časopise Jasnovidka čítal o jednom mužovi: on sa vôbec neučil aké poznáme čiary na ruke, ani nevedel ako sa volajú, ale keď chytil ruku vedel véľmi veľa povedať o tom človeku, tak teraz neviem podľa čoho, keď čiary ani nepoznal...proste to vedel.., hm...
Obrázok užívateľa
Príroda
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Vielfrass v Streda 31 Jan 2007, 20:01

Maju, ale niektore veci v tom casopise ber s rezervou :)
Obrázok užívateľa
Vielfrass
Mág
Mág

Poslaťod Príroda v Streda 31 Jan 2007, 20:44

Nevie niekto z Vás ako sa volá taká schopnosť: vlastne človek chce vedieť nejakú konkrétnu vec alebo aj budúcnosť a veštkyňa mu iba chytí ruku a má zatvorené oči a sa jej zjavujú obrazy. Alebo keď hľadá stratenú osobu, treba jej buď oblečenie z osoby alebo fotku a vie popísať kde sa asi nachádza a s dlaňou prejde po mape a presne povie kde je osoba...neviem či sa to nejako volá...
Obrázok užívateľa
Príroda
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Bussulli v Sobota 03 Feb 2007, 13:20

To je kombinácia viacerých schopností: Empatia, potom intuícia (ako základ), potom telepatia a hlavne jasnozrivosť. Telepatiou niekedy títo ľudia odčítajú myšlienky hľadaného človeka, takže vedia s určitosťou povedať, že ten človek ešte žije, dokonce môžu mať vnímanie toho, ako taký priestor vyzerá, v ktorom sa hľadaný človek nachádza. Toto mám tiež potvrdené z vlastnej skúsenosti. Telepatiou niekedy "stočí" jasnovidka vaše vlastné spomienky alebo myšlienky a vy sa potom stráááááááááááááášne čudujete, ako to môže vedieť tak presne, keď ste jej nič nepovedali. A keď si ešte napomôže empatiou, tak vás "má prečítaných" a laik je z toho úplne mimo. Všetky tieto schopnosti sú príbuzné, sú to spojené nádoby, preto spravidla ich má niekto všetky, hoci v určitom pomere. Potom záleží na tom, ako rozvíja konkrétnu niektorú schopnosť. Na tomto princípe fungujú všetci jasnovidci, pokiaľ to nie sú sprostí podvodníci.
Logos
Obrázok užívateľa
Bussulli
A.A.
A.A.

Poslaťod Tonka v Streda 31 Okt 2007, 17:33

1. vola sa to chiromantia, ziadne vestenie z ruk
2. z ruky sa NEVESTI, z ruky mozes len zistit osobnost cloveka, nieco ako znamenia, numerologia, psychologia ale urcite nie vestenie omg
3. je to super a hladam nejaku dobru knihu. Mate nejake tipy? :roll:
"Non omnia possumus omnes"
Obrázok užívateľa
Tonka
Učeň
Učeň

Poslaťod Jod v Streda 31 Okt 2007, 17:40

Wiki: Chiromantia alebo cheiromantia (iné názvy: cheirofázia, chirológia, cheirológia) je umenie čítať z otvorenej dlane (podľa línií na dlani) a predpovedať osud človeka.

Nieje toto inými slovami veštenie? :roll:
Obrázok užívateľa
Jod
Hermit
Hermit

Poslaťod Tonka v Streda 31 Okt 2007, 17:56

hm... vestenie. No mozno vo wiki to je napisane, ale co som poznal chiromantikov (sice je pravda ze som ich zas az tak vela nepoznal) tak vraveli ze vestit z ruk je strasna kravina, ze z ruky sa nevesti... a ze si to mam vyhodit z hlavy. :roll:
"Non omnia possumus omnes"
Obrázok užívateľa
Tonka
Učeň
Učeň

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veštenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť