Tarotové karty

Vykladanie tarotu a všetkých ostatných spôsobov veštenia z kariet

Moderátor: Daria

Poslaťod salome v Utorok 19 Júl 2005, 20:57

JA SA teraz dost casto zaoberam tarorom,,,,tuna nemam ani telku,ani moc knih,,takze kazdy den sa vrtam v tarote,,,,trochu si moje karty dotvaram a dokreslujem,,,,ako niekto povedal.....karty musime poznat ako ludi...kazdy den si jednu vytiahnem a rozmyslam nad vyznamom,,aby sa mi jej tvar vnorila ..aby som jej vyznam poznala na 100%....pouzivam uz aj malu arkanu,,,ale casto si musim pomahat knihou,,,,a najhorsie je ze kazda kniha ma trocha odlisny vyznam.........ale citim ze som s nimi este celkom nesplynula.........ale otvaraju sa mi kazdym dnom.........vestim len sebe,,,lebo sa ucim,,,,a ani vlastne tuna nemam komu,,,,ale pri inych ludoch vidim pribeh dokonalo.......u mna je to komplikovanejsieeee.............s kartami treba komunikovat,,,,a hlavne ich poprosit,,,, a aj sily okolo nas,,o komunikaciu,,,lebo niekedy hovoria co chce alebo coho sa boji nase vedomie..................
Obrázok užívateľa
salome
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Aldarion v Streda 24 Aug 2005, 21:40

pocujte, v jednom sne sa vyskytla tarotova karta, na ktorej bol utociaci viking s obojrucnou sekerou, neviete, na akej karte je?(ked vobec na nejakej...)

kde na zapadnom slovensku sa daju zohnat tarotove karty za menej ako 1000 sk(mala aj velka arkana)?
Was nützen Leuchter, Facklen und Brillen dem,
der die Augen schliesst, um nichts zu sehen?
Obrázok
Obrázok užívateľa
Aldarion
Mág
Mág

Poslaťod salome v Štvrtok 25 Aug 2005, 12:20

snar hovori o zlych spravach,nekjaky plan ti nevyde.......... ale toto je skor symbolika......v tarote predstavuju Vikingovia::toto som nasla na nete::::Tarot věků se ve Velké arkáně soustřeďuje na egyptskou civilizaci. Čtyři soubory Malé arkány jsou zastoupeny Vikingy jako Meče, Afričany jako Hole, Aztéky jako Poháry a východními Indiány jako Mince.

...........no a mece v arkane predstavuju element vzduchu,,pocity...ale v zmysle hadok,utrpenia,nestastia,bolesti,alebo len zlej nalady/zalezi od karty/...a co sa tyka sekerk...moze symbolizovat mec..pravdepodobne 2-ku mecov.....a ta symbolizuje,nastolenie mieru v nejakom spore....zmena tvojho postoja ,aby bol mier...alebo v niecom takom vyznams,,alebo nech opisu ostatni 2mecov,,nemam tu potrebnu literaturs.

.a este ja som si tiez kupila tarot v knihkupectve v Prahe......vo vsetkych vacssich by to mali mat.........a stoja aj do 500-800Sk
Obrázok užívateľa
salome
Pomocník
Pomocník

Poslaťod kukinka4 v Streda 07 Dec 2005, 18:52

Inak zaujimalo by ma, ze ked vestite, ci viete presny vyznam kariet naspamat, alebo sa predsa len obcas kuknete do nejakého toho tahacika, knizky...lebo ja si tie vyznamy nikdy neviem zapamatat :( :cool:
Obrázok
Obrázok užívateľa
kukinka4
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Maximo v Streda 07 Dec 2005, 22:54

Ono nejde o to, či to vieš naspamäť(ikeď je to obrovská výhoda a pôsobí to dôveryhodne), ale o to, či správne chápeš súvislosti medzi kartami...
Obrázok užívateľa
Maximo
Admin
Admin

Poslaťod Lili v Štvrtok 05 Jan 2006, 15:06

poznámka pre Slovensko: tarotové karty sa dajú kúpiť aj v Kauflande-kamarátka mi ich tam kúpila a sú celkom fajn (ale nevýuživam ich lebo u nás sa jedny nádherné tarotové karty dedia :D ).
Obrázok užívateľa
Lili
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Anya v Štvrtok 05 Jan 2006, 17:21

ja nejake objavile aj v Pantha Rhei, takze kto byva v KE, BA (v CZ viem len o Prahe) tak si ich moze zakupitl;)
Najhoršie, čo môžete človeku urobiť je ignorovať ho...

ObrázokMake love, not war!
Obrázok
Obrázok užívateľa
Anya
Učeň
Učeň

Poslaťod Aldarion v Sobota 07 Jan 2006, 0:04

existuju viacere karty, napr. rider-white, kniha thovtova atd. ale tie arkady...asi mas na mysli arkany, s tych su taroty zlozene, je mala, z tej sa vyvinuli hracie karty a velka, ked si chces kupit tarot, kup si obe arkany, ja mam karty za 800, su rider-white aj s navodom
karty kupite aj v svete knihy v ba na poschodi
Obrázok
Obrázok užívateľa
Aldarion
Mág
Mág

Poslaťod Pheebs v Pondelok 09 Jan 2006, 19:16

ja mam doma terot keltskych draku a jsem spokojena....-)

rekla bych to takto,kdyz si chces poridit karty..tak ty si nevybiras tarot..to on si spise vybere tebe...
Rada je nebezpečný dar i od moudrého moudrému...
Obrázok užívateľa
Pheebs
Učeň
Učeň

Poslaťod Éowyn v Streda 11 Jan 2006, 19:07

možná ano.-) je to hezky řečeno... navíc pokud k těm kartám nemáš vztah, nevyvěštíš si ani včerejší počasí natož budoucnost tebe samého
Obrázok užívateľa
Éowyn
Učeň
Učeň

Poslaťod Aldarion v Štvrtok 12 Jan 2006, 15:24

ja som sa rozhodoval medzi rider-white tarotom a balickom kniha thovtova, zobral som rider-white, ani neviem preco, mozno sa mi nepacil obal knihy thovtovej, mozno preto, ze egyptskych bohov nejako neuprednostnujem...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Aldarion
Mág
Mág

Poslaťod Saskia v Sobota 28 Jan 2006, 10:09

...ni...zalezi na tom...v akom si meste...myslim, ze nebude problem zohnat ich v nejakej ezoterickej predajni...alebo specialnom knihkupectne...a ak nie...daju sa objednat s eugeniky...aj cez net... www.eugenika.sk ...ale lepsie by asi boolo...keby si ich videl...
...su ale super...mne sa velmi pacia...akurat ta rubova strana ma neocarila...ale inak fajn...a nie su iba na vestenie...kniha obsahuje...aj nejake meditacne techniky s keltskymi drakmi...napriklad aj to...ako sa mozes spoji s osobnym drakom...a tiez trochu z magie s keltskymi drakmi...
...karty si musi vybrat clovek sam...ale to mozes citit ak takto...ked o nich pocujes...alebo citas...aj so mnou to tak bolo...uz som mala jeden super tarot...s ktorym som bola velmi spokojna...a potom som si tu...alebo na inej stranke...uz ani neviem...precitala len taku vetu..."ja mam tarot kelstskych drakov"...v tu ranu som vedela...za to chcem...sla som do obchodu...mali to...dokonca aj so slovenskou verziou knihy (vacsinou je ceska, co je tiez OK)...chcela som este aj ine knihy...napriklad...Magia tarotu...Magia sviecok...ale tie nemali...o to vacsie bolo moje prekvapenie...ze ked som doma ten tarot otvorila...v tej knihe bolo aj toto...magia tarotu keltskych drakov...ktora v sebe obsahuje samozrejme aj magiu sviecok...takze tak...
...co Ta vedie k tarotu?...
...pekny den...
...hovor so mnou...podel sa so mnou...spoj sa so mnou...sila sa prebudi...nedosiahnutelne dosiahneme...a nase oci...budu casto vidiet zazraky... :-)))
Saskia
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Wiccan v Pondelok 01 Máj 2006, 18:45

nada píše:hm len niektore veci jednoducho ovlyvnit nemozes ;) lasku neovplyvnis ani keby co ;)

Podľa mňa si preto človek veští,aby mohol ovplyvniť rôzne situácie. Práveže sa dá vovplyvniť budúcnosť, tak ako potrebuješ hm? Karty hovoria len predpokladateľné, veď budúcnosť nieje určená. Nie nadarmo sa hovorí, že minulosť, prítomnosť a budúcnosť je práve teraz. Všetko meníš v prítomnosti :smt108
Mágia je všetko vôkol nás, stačí sa iba pozrieť.
Obrázok užívateľa
Wiccan
Pomocník
Pomocník

Poslaťod salome v Štvrtok 11 Máj 2006, 2:16

jo lasku vykladom nezmenis,,,myslim ze ak si niekto vyklada s laskou,tak si nieje isty citom toho druheho a ak mu karty jasne povedia ze u daneho nema sancu,,alebo ze by to s nim neklaplo,,tak sa treba obzerat niekde inde,,,lasky boli a budu..........a ostat trapne zhaluzeny do niekoho kto nema zaujem.........to fakt ne
.......v situaciach ked vykladate zle veci nesuvisiace s laskou,,cloveka treba len upozornit do akej situacie by sa mohol dostat ak si neda pozor,alebo nezmeni sposob konania--- podla toho co vravia karty,,,,,,,ale urcite nikomu nepovedzte "stane sa ti to a to>"......
Obrázok užívateľa
salome
Pomocník
Pomocník

Poslaťod nada v Štvrtok 11 Máj 2006, 16:53

ano to je pravda.........a poviem vam ze ked osm naposledy vykladala svojej kamoske mojej naj karty tak jej vyslo presne to co uz odmalicka psolu planujeme :) a aj ona mne sa snazila vylozit a ma to v krvi....velmi pekne jej vyslo.....a dokonca mala pravdu....bo v tom obdobi mi zisitli chorobu ktoru mi predpovedala ;) ale tomu sa zabranit nedalo bohuzial.....ale inac ano buducnost sa meni :) a mne prisla jedna udalost ktora mi mozno zmeni cely zivot :) bussuli mas v tom prsty ;) som ti vdacna :wink: .cesty ludi su nevyspitatelne a niekto chce aby sa stalo to co sa deje a my sami asi najviac :)
nada
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Wiccan v Štvrtok 11 Máj 2006, 19:28

Aldarion píše:ale ani nic dobreho sa nemusi stat.....kiarty ukazuju buducnost, ktora nastane, ak sa vsetci budu spravat viac-menej tak, ako doteraz.....

To je pravda, no a preto ľudia idú k veštcovi aby sa dozvedeli niečo o budúcnosti, samozrejeme keď je zlá aj ako ju zmeniť nie? :wink:
Mágia je všetko vôkol nás, stačí sa iba pozrieť.
Obrázok užívateľa
Wiccan
Pomocník
Pomocník

Poslaťod Aldarion v Piatok 12 Máj 2006, 16:51

ano.....aspon ti, co sa ako-tak vyznaju, niektory su presvedceni o nemennosti osudu.....
Obrázok
Obrázok užívateľa
Aldarion
Mág
Mág

Poslaťod Arwen-Tlamička v Štvrtok 01 Jún 2006, 12:52

Každý má na karty svůj názor a má na to právo, to bys měl tolerkovat, Wiccane
Cogito, ergo sum

(Myslím, tedy jsem)
Obrázok užívateľa
Arwen-Tlamička
Učeň
Učeň

Poslaťod Aldarion v Štvrtok 01 Jún 2006, 21:17

inu, v istych situaciach je to zle, ale pre dotycne osoby, ved taky clovek moze skoncit tym, ze sa o nic nesnazi, pretoze aj tak nic nezmeni, a to je dost vazne...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Aldarion
Mág
Mág

Poslaťod Chelgi v Štvrtok 08 Jún 2006, 15:22

Suhlasim s Aldarion, je pravda, aspon podla mna, ze existuje osud...teda viac moznosti osudu..miliardy...a je iba na nas ako co urobime
Som bosorka, majte predomnou respekt...

Treba chciet, verit a magia sa zjavi ako sen carovny, po ktorom uz davno tuzis...
Obrázok užívateľa
Chelgi
Pomocník
Pomocník

PredchádzajúciĎalší

Späť na Karty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť